Szkolenia, warsztaty, konferencje dla bibliotekarzy

[Aktualizacja: 23 października 2019 r.]

SZKOLENIA i WARSZTATY

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą szkoleń i warsztatów organizowanych przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Szczegółowych informacji udziela Joanna Filimonow, tel. 22 608 28 25, e-mail: redakcja.portal@SBP.pl

5-6 listopada 2019 r., Warszawa

Warsztaty“Katalogowanie z wykorzystaniem formatu MARC21”

Dwudniowe szkolenie adresowane jest do osób, które planują rozpoczęcie katalogowania w Formacie MARC21 lub od niedawna pracują w tym formacie i zamierzają doszkolić się w zakresie jego stosowania. Szkolenie NIE jest przeznaczone dla bibliotekarzy mających uprawnienia do wprowadzania danych do katalogu NUKAT.

21 listopada 2019 r, Warszawa

Warsztaty Podstawowe działania zapewniające bezpieczeństwo biblioteki w cyberprzestrzeni i sposoby zapobiegania zagrożeniom

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jak rozpoznać zagrożenia oraz jakie kroki należy podjąć, aby nie stać się ofiarą cyberprzestępców.

22 listopada 2019 r, Warszawa

Warsztaty Przygotowanie biblioteki na kontrolę i audyt zewnętrzny w zakresie kontroli zarządczej, ochrony danych osobowych i innych obszarów działalności”

Celem szkolenia jest przygotowanie kadry kierowniczej i pracowników biblioteki na kontrole związane z różnymi aspektami funkcjonowania instytucji oraz audyty zewnętrzne.

9-10 stycznia 2020 r., Warszawa

Warsztaty “Katalogowanie z wykorzystaniem formatu MARC21”

KONFERENCJE SBP

KONFERENCJE pod patronatem SBP