Szkolenia, warsztaty, konferencje dla bibliotekarzy

[Aktualizacja: 11 czerwca 2019 r.]

SZKOLENIA i WARSZTATY

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą szkoleń i warsztatów organizowanych przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Szczegółowych informacji udziela Joanna Filimonow, tel. 22 608 28 25, e-mail: redakcja.portal@SBP.pl

1 lipca 2019 r., Warszawa
Warsztaty “MS Excel w pracy bibliotekarza” (brak miejsc)

Uczestnicy szkolenia, poczynając od wprowadzenia do możliwości i budowy MS Excel, będą mogli w praktyczny sposób przećwiczyć każde z omawianych zagadnień.

2 lipca 2019 r., Warszawa
Warsztaty Chmura Google w pracy bibliotekarza”

Celem warsztatów jest podniesienie kompetencji i umiejętności praktycznych związanych z edycją i przetwarzaniem plików tekstowych w formacie PDF.

19 września 2019 r., Warszawa
Warsztaty Jakie zmiany w zakresie prawa pracy, ZFŚS, ochrony danych osobowych obowiązują bibliotekę po nowelizacji przepisów w 2019 r.”

Szkolenie ma na celu omówienie i dostarczenie uczestnikom praktycznych rozwiązań w zakresie wdrożenia RODO w bibliotekach. Uwzględnione zostaną doświadczenia pierwszego roku po wprowadzeniu reformy systemu ochrony danych.

KONFERENCJE SBP

KONFERENCJE pod patronatem SBP